Ürün Sepetinize Eklendi !
Toptan Bijuteri ve Toptan Takının Adresi!
Toptan Bijuteri ve Toptan Takının Adresi!

Kolye Modelleri Fiyatları 2021

Kolye

Bu Kategoride 179 Ürün Bulundu
KATEGORİ ÜRÜNLERİ

Toptan Kolye

Yunan medeniyetlerinden Mezopotamya’ya kadar köklü bir tarihe sahip olan kolye dönemsel olarak farklı anlamlarda kullanılmıştır. Öyle ki Efes kazılarında bulunan yüzlerce yıllık gerdanlıklar ve Mısır hiyerogliflerindeki tasvirler birer kanıt niteliğindedir. Kolyeli ve boyunluklu olarak imgelenip çizilmiş insan figürlerinde gözlemlenen tarihî kalıntılar her dönemde kadınların süslerine düşkün olduklarını gözler önüne serer. 

Günümüzde kolye, çok daha zarif bir kullanımı bulunan farklı çok sayıda modele sahip takılardan biridir. Cihan bijuteri farkıyla ulaşabileceğiniz zengin seçeneklerle bazen zarafeti bazen de gösterişi simgeler. Toptan takı ve toka alışverişinde müşterilerin gönlüne dokunacak çok zengin çeşitte kolyeler ürün yelpazemizde yer alır. 

Nostaljik ya da iddialı kolye modellerimiz Helenistik Çağ döneminin yansımalarını içerir. Ancak herkes vintage tarzı benimsemeyebilir. Bu nedenle her bir takı severin farklı beğenilerine uygun modelleri de göz önünde bulundurarak takı seçeneklerimizi son derece zengin tutmaya gayret ederiz. Son yılların moda kolye modelleri ile trendleri takip edenlerin gözdesi olup sektörde yer almaktan büyük keyif alarak takı sektörünün vazgeçilmez ürünlerini size sunmaya devam edeceğiz.

Kolye Modelleri

Cihan bijuteri toptan kolye ve takı alanında kaliteli ürünleri keyifle taşımanız için tasarımlar yapar. Klişelerden sıkılmış ve çok sayıda klasik kolye modeline sahip kişilere farklı tasarımlar sunarız. Bu nedenle yepyeni kolye modelleri ortaya çıkarmak bitmeyen tutkumuzdur. Herkesin günlü alışkanlıkları, yaşadıkları ve zaman geçirdikleri mekânlara uygun bir yaşam ve moda tarzı vardır. Bu farklı tarzlara hitap edebilmek için Cihan Bijuteri çeşitlilik sağlamayı azami ölçüde önemser.  Her geçen gün değişen moda algısı kişilerin beğenilerini de etkiler.  Bu nedenle biz de kolye modellerinde her yaş ve kesimin beklentilerini analiz edip çalışmaya geçeriz.

Markamızı taşıyan kolye modelleri hayal ettiğinizden çok daha fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Doğal taş, fosforlu, hayat ağacı, çelik, çocuk, zincirli zirkon, zirkon ve best friends kolye popüler ürün seçeneklerimiz arasında bulunur. Doğal taş kolyeler ve fosforlu kolyeler rengarenk taşların sihriyle görenleri büyüleyecek kadar canlı çeşitlere sahiptir. Hayat ağacı kolyeler ve best friends modellerimiz ise romantik bir havaya sahiptir. Aynı zamanda eğlenceli, nesnel ve mini objelerle anı renklendirmek isteyenlerin favorileri arasındadır. Çocuk kolyeleri. Atatürk imzasını ve resmini taşıyan benzersiz tasarımlar arasında her zaman ön plandadır.

Çelik kolyeler, başlı başına bir karizması olan, herkesin takı koleksiyonunda mutlaka bulundurmak isteyeceği çeşitlerimizdendir. Zirkon kolyeler de zincirli ve ince/sık zincirli çeşitleri, tamamen farklı bir hava oluşturmak isteyen takı ve doğal taş severler tercih eder. Birbirinden alımlı ve etkileyici uygun toptan takı siparişleriniz için şimdi ürün seçeneklerimize göz atın.

Zincirli Kolye Modelleri

Kolye modelleri arasında ihtişamlı ve süslemelerle işlenmiş ürünlerden oluşur. Fakat hepsinin içinde zincir kolyeler erkekliği ve dişiliği buluşturmak isteyen tarz sahipleri için başyapıt niteliğindedir. Zirkonun doğallığı, irili ve ufaklı farklı formlarda işlenmiş takı seçenekleri son derece cezbedicidir. Orijinal zincir görünümündeki büyük hatlara sahip tercihe göre uzun ya da kısa kolyeler gold ve gümüş olmak üzere renklendirilir. Kolye uçları pek çok farklı figürlerde ve şekillerde, kişilerin zevkleri ile ifade ettiği özel anlamlara göre seçilebilecek alternatiflerden oluşur. 

Figürlerin her biri için taşların işleniş biçimleri ve boyutları farklılık gösterir. Zirkon kolyeler de oldukça zarif zincir seçenekleriyle müşterilerinizin dikkatini çekecek estetiğe sahiptir. Oldukça kibar bir havası olan ve zarafeti ortaya çıkaran zincirli zirkon kolyeler figür açısından oldukça zengindir. Kelebekten üçgene, kuş tüyünden gökkuşağına kadar yüzlerce kolye ucu şekliyle size geniş bir vitrin oluşturma olanağı tanır.

Cihan Bijuteri Uygun Fiyatın Adresi

Toptan kolye satışında öncü ve bu işin ticari sahasına yön veren firmamız modelleriyle birçok markaya da ilham olur.  Cihan Bijuteri toplu ürün siparişlerinde  hem makul fiyat açısından hem de tasarım çeşitliliği bakımından sizlere oldukça fazla avantaj sağlar. 

Zarif kolye seçeneklerimizi, gündelik hayatta, iş hayatında ya da özel bir toplantıda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Lüks ve şık görünümlü takı seçeneklerimizle farklı ve orijinal bijuteri ürünlerine sahip olabilirsiniz. Uygun toptan takı ve kolye seçenekleri için şimdi geniş ürün yelpazemize göz atarak sipariş verebilirsiniz. Şimdi vereceğiniz toptan siparişle müşterilerinize her zaman güncel yeni trend takı ve toka seçeneklerini sunmanın keyfini yaşayın!

 

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et