Ürün Sepetinize Eklendi !
Zirkon - Xuping - Çelik Kararmaz İthal Ürünlerin Toptan Satış Adresi
Zirkon - Xuping - Çelik Kararmaz İthal Ürünlerin Toptan Satış Adresi

Toptan Zirkon Taşlı Küpe Modelleri ve Fiyatları

enesceliik34@gmail.com

Zirkon Taşlı Küpe

Bu Kategoride 158 Ürün Bulundu
KATEGORİ ÜRÜNLERİ

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

20,00 TL

- +

Zirkon Taşlı Küpe

Bugün daha çok aksesuar olarak nitelendirilse de küpe, kadim çağlardan bu yana kadınların vazgeçilmez ziynet kavramlarından oluşur. Estetik anlamda görsel hoşluk katan simgeselliğe ek olarak, takı yapımında özel taşların tercih edilmesi ekstra bir tercih sebebidir. Zirkon taşlı küpe bu değerli taşlara örnek verilebilecek yararlı kaynaklardan elde edilerek üretilir.

Doğada en saf haliyle var olan zirkon taşı pek çok farklı renkte kendi karakteristik özelliği ile bulunur. Oldukça kıymetli bir taş olması ve yararlı etkilerinin de saymakla bitmeyecek kadar kişisellik barındırması zirkon taşını paha biçilemez bir statüye yükseltir. Bütün bunların yanında gerek ülkemizden gerek ise ithal olarak tedarik edilebilmesi rezerv bakımından da zengin olması ayrı bir avantajdır. Hem beden hem ruh sağlığı adına ve mistik anlamdaki enerjisiyle de bilinir. Faydalı taşlar olarak bilinen bu materyaller tamamen doğal halleriyle firmamızda yer bulurlar. Cihan bijuteri farkıyla bu harika taştan yapılmış küpe modellerini simdi toptan siparişle satın alabilirsiniz.

Zirkon Taşı Faydaları ve Kullanım Alanları

Kadim çağlardan beri bizlere aktarılan öğretiler doğada bulunan taşların çeşitli hastalıklara iyi geldiğini söyler. Zirkon taşı da bu anlamda yüksek şifa enerjili ve pırlantayla yarışacak kadar da gösterişli bir doğa harikasıdır. Yaygın biçimde zirkon taşlı küpe formu popülarite bakımından ön planda olsa da takı tür ve modellerinin tümünde kullanımı mevcuttur. Bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile beraber anti-mikrobiyel etkisi ve romatizmal hastalıkların tedavisi ile önlenmesinde faydalanılan zirkon taşı mucizevi bir maddedir. Cilt sağlığından ruhsal dinginlik ve anksiyete gibi psikolojik etkenli rahatsızlıklara kadar ciddi bir rahatlatıcı etkiye de sahiptir.

Zirkon gümüş küpe ise lenf düğümleri ile çakra noktaları açısından bakıldığında direkt olarak etkisini hissettirecek bir işleve sahiptir. Fakat elbette kullanım alanları yalnızca küpe ile sınırlı kalmıyor. Bileklik ve kolye çeşitlerinde de rağbet gören doğal taşlardan olan zirkon, renk skalası ile de alternatifi epey bol bir taştır. Böylesine fonksiyonel etki alanları olan ve ayrıca göze hitap eden değerli taşlar, imal ettiğimiz her takının dinamiklerini oluşturur. Orijinal olarak temin ettiğimiz ve doğallığını koruyarak tasarladığımız tüm takı modellerimizi incelemeniz için bir tık uzağınızdayız! Şimdi uygun fiyata toptan bijuteri siparişi verin!

Cihan Bijuteri Toptan Zirkon Küpe Modelleri

Küpe; kulağa iliştiriliveren ve zarafet ile güzelliği ön plana çıkarmada etkili olduğu kadar kişinin stilini de yansıtan yegane göstergelerdendir. Cihan bijuteri farkıyla küpe ve diğer tüm takıların özelliklerine bakarak günümüzün modasıyla harmanladığımız tasarımlarımızla iddiamızı her zaman ortaya koyarız. Zirkon küpe modellerindeki seçeneklerimizin çok olması, doğal taşı sürekli güncel modellerle işleyerek trendlere uygun ürün yelpazemizi geliştiririz. Zirkon taşlı küpe modellerimiz tamamen kişilere hitap eden yardımcı ve ek materyaller, stil, model ve tarzlarda tasarlanır.

Zirkon taşlı küpe modelleri klasik ve hemen herkesin takı dolabında bulunan prototip küpelerden, trend olmuş yenilikçi tasarımlara kadar geniş yelpazededir. Elbette her kadın küpe takmayı sever. Fakat üretimini yaptığımız takıların zamansız olması bazı kişiler tarafından tercih kriteri olsa da durum bazen tam zıttı talepler olabilmektedir. Farklı ortamlarda kullanıma uygun yani nitelikli takıları tercih etmek isteyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur.  Örneğin günlük giyime uygun küpeler daha sade modellerden seçilirken, özel gün kombinleri ise kıyafet ile birlikte kusursuz bir uyum içinde olmalıdır. Elbette uyum denen kavram her yıl ve mevsimsel olarak değişen moda sektörünün yön vermesiyle kişisel tercihlerin de farklılaşmasına yol açar.  Takı modelleri de tıpkı diğer trendler gibi değişkenlik gösterir.

Kullanım alanları ya da kombinasyon varyasyonları zirkon taşlı gümüş küpe modellerine de yansıtır. Müşterilerinizin tarzına uygun hoş kombinler yapmayı sağlayacak zirkon taşlı halka küpe zarafetin en güzel yansımalarından biridir. Modern çağ yansımalarıyla gösterişten ve ön plana çıkmaktan hoşlananlar için ise zirkon taşlı sallantılı küpe favori aksesuarlar arasındadır.

Toptan Zirkon Küpe Alışverişi

Çeşitli figürler ve simgelerde tasarlamış olduğumuz renk renk zirkon taşlı küpe kullanıma başladığınız anda modunuzu yükseltir. Sadece doğal ve faydalı taşın etkileşimi ile değil aynı zamanda farklı yaş grubundan kadınların severek kullanacağı çok sayıda modele sahiptir.

Zirkon taşlı küpe toptan satışlarımız sayesinde oldukça uygun fiyatlara takı alışverişi yapabilirsiniz. Şahane doğal taşların, renklerin ve ruh halinizi yansıtacak özgün modellerin bulunduğu tamamlayıcı takıların büyülü dünyasını hemen keşfe çıkın!

 

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et