Ürün Sepetinize Eklendi !
1.000₺ Üzeri Siparişlerde %10, 5.000₺ Üzeri Siparişlerde %15 İNDİRİM Başladı !
1.000₺ Üzeri Siparişlerde %10, 5.000₺ Üzeri Siparişlerde %15 İNDİRİM Başladı !
Hakkımızda

Cihan Bijuteri, 2008 yılında Türkiye’nin en büyük "Toptan Bijuteri” sağlayıcısı olmak yolunda Tahtakale Emniyet Han’da faaliyetlerine başladı.

2008 yılından 2020 yılına kadar offline mağazacılık alanında edinmiş olduğu tecrübe ve başarı ile online mağazacılık alanında da müşterilerine hizmet vermenin çalışmalarını başlatmıştır. www.cihanbijuteri.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Cihan Bijuteri online mağazacılık sistemi, B2B odaklı bayilik modeli ile müşterilerine daha ekonomik ve kârlı ürünler sunulabilmektedir. Cihan Bijuteri, Türkiye’nin en büyük bijuteri ithalat-ihracat ve yerli üretim olmasının yanı sıra, kendi atölyelerinde özel tasarım bijuteri ürünleri imal etmekte ve bu ürünleri çok avantajlı fiyatlarla toptan olarak bayilerine sunmaktadır.

Cihan Bijuteri, offline ve online gücü ile bayilerinin önünde duran birçok zorluğu ortadan kaldırmış oldu. Cihan Bijuteri bayilerini;

  • Yüksek ürün stok maliyetlerinden
  • İthalat yapma zorluklarından
  • Yeni ürün bulma araştırmalarından
  • Trend ve modayı takip etme derdinden
  • En uygun ve kârlı ürün gamını bulma derdinden kurtarmaktadır.

 

Cihan Bijuteri, alanında uzman ithalat ekibi, moda ve trendleri takip eden fashion ekibi, üretim ekibi, satış ve destek ekibi ile büyük bir aile olarak hizmet vermekte ve bayilerini en iyi şekilde desteklemektedir. Offline ve online satışlar için, Tahtakale mağazamız ve 600m²  depomuzda binlerce çeşit ürünümüz ile, her gün 7/24 uzman ekiplerimizle bayilerimize en kaliteli Toptan Bijuteri alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sizin hayalleriniz ve kârlılığınız için durmadan çalışıyoruz. Ailemizden biri olduğunuz için teşekkür ederiz.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et